Skoči na sadržaj

Važno Obaveštenje

Dobrodošli na naš forum, da biste mogli da preuzimate sadržaj sa našeg foruma potrebno je da se Prijavite ili Registrujete.

Samo kao registrovani član ostvarujete pravo na pristup svim delovima foruma, takodje sav sakriveni sadržaj biće Vam vidljiv.

Foto

Najbolji mob sa dve sim

3 odgovora na ovu temu

#1 abus

abus

Nov član

• Članovi
    Neutralna
  • 7 postova
  • Država: Country Flag

Postovano 18 January 2015 - 05:54 PM

Poz... Predložite mi najbolji mobilni sa 2 sim kartice koji ne baguje. A da je android i do 250e.

#2 Mali Pirat

Mali Pirat

Vodja družine Sinji Galeb

• Administrators
    Odlična
  • 1144 postova
  • LocationRussia

Postovano 18 January 2015 - 08:45 PM

Ako hoces da ti ne baguje juri neki koji ima bar 1.2 quad i 1gb rama. Ja sve slabije od toga  sto sam probavao meni je bagovalo. :D

• abus se ovo sviđa.

Mali_Pirat_5.png

*** Pravila Foruma ***

#3 By Mare

By Mare

Prijatelj Foruma

• V.I.P
    Odlična
  • 299 postova

Postovano 19 January 2015 - 05:38 PM

Ja radim sa telefonima usko(ljudi kupuju preko mene telefone) i jedan jedini mi se pokazao nnajbolje!

To je Galaxy S3 neo-dual sim i9300i , on je oko 230-240 eura kod ovog drugara sto uzimam(mislim da mozes i jeftinije naci ali ovo je nov)

Kupio sam u prethodnom periodu oko 30 komada tog modela i do sada se svaki-ama bas svaki pokazao perfektno.

Srecno u kupovini, i nadam se da ces biti zadovoljan onim sto kupis.  :odlično:

#4 Mali Pirat

Mali Pirat

Vodja družine Sinji Galeb

• Administrators
    Odlična
  • 1144 postova
  • LocationRussia

Postovano 19 January 2015 - 05:50 PM

Dobar je i Galaxy Grand Neo, sada je oko 20 000din smesna cena, a ne baguje uopste i njega sam recimo testirao od jeftinijih. Cena mu je bila oko 30000 pa je pala i ovo se bas isplati ako recimo volis velike ekrane. I ovo sto mare kaze je dobar telefon za taj novac.

Mali_Pirat_5.png

*** Pravila Foruma ***

eXTReMe Tracker