Skoči na sadržaj

Važno Obaveštenje

Dobrodošli na naš forum, da biste mogli da preuzimate sadržaj sa našeg foruma potrebno je da se Prijavite ili Registrujete.

Samo kao registrovani član ostvarujete pravo na pristup svim delovima foruma, takodje sav sakriveni sadržaj biće Vam vidljiv.

Foto

Cabal i Wonder Boy(Monsterland) za PC?

4 odgovora na ovu temu

#1 dule79bg

dule79bg

Nov član

• Članovi
    Neutralna
  • 10 postova
  • Država: Country Flag

Postovano 05 February 2015 - 11:43 AM

Da li zna neko gde ima da se skine Cabal igra i Wonder boy in monsterland(bebica sa macem)?Hvala uanpred puno.

#2 veljko73

veljko73

Administrator

• Administrators
    Odlična
  • 1167 postova

Postovano 05 February 2015 - 09:26 PM

Da li mislis da ove igrice igras na mobilnom (java, tj .jar fajl) ili na racunaru pomocu emulatora (KEmulator Lite v0.9.8) ?

Ima_li_koga.gif

#3 dule79bg

dule79bg

Nov član

• Članovi
    Neutralna
  • 10 postova

Postovano 09 February 2015 - 10:14 AM

Na racunaru bih igrao.Imam i jedno pitanje,skinuo sam Mame emulator odavde sa 954 igre i tamo ove dve nemaju ali imam dzojstik za PC,mogu preko njega u igrama da kontrolisem pravac i na dugmice za pravac i na pecurkicu ali ne reaguju dugmicu za pucanje,skakanje,nijedno dugme na dzojstiku sa desne strane od 4 dugmeta.Pokusao sam da podesim u emulatoru Mame ali bezuspesno.Da li moram prvo da instaliram drajvere sa cd-a za dzojstik posto je nov ili u cemu je caka?

#4 veljko73

veljko73

Administrator

• Administrators
    Odlična
  • 1167 postova

Postovano 11 February 2015 - 08:41 PM

OBAVEZNO moras da instaliras i drajvere sa CD-a koji si dobio uz dzojstik.

Posto vec imas MAME emulator, evo ti samo ove 2 igrice koje si trazio:

Molimo Vas Prijavite se ili Registrujte da biste videli Sakriveni Sadržaj

Prvo ispod "Download for free" odcekiraj onaj kvadratic ispred "Use Download Accelerator", a onda klikni na "Download For Free".

Zatim klikni na "Download File Now". Ako ne zapocne sa skidanjem klikni na "click here to retry".

Raspakuj samo JEDNOM pomocu WinRAR-a.

Dobices folder sa 2 fajla: "cabal.zip" i "wbml.zip".

Ta 2 fajla kopiraj u folder "Rom" u MAME emulatoru (tamo bi trebalo da se vec nalaze te 954 igrice).

Prilikom sledeceg pokretanja MAME emulatora trebalo bi da se i te 2 igrice pojave na spisku.

Ako ti treba samo MAME emulator (bez igrica), mozes da ga skines ovde:

Molimo Vas Prijavite se ili Registrujte da biste videli Sakriveni Sadržaj

Kad skines ovaj fajl, smesti ga u neki folder i pokreni, a fajlovi ce sami da se ekstraktuju u tom folderu.

Posle samo ubacis igrice koje zelis u folder "Rom".

Probao sam obe igrice da igram pomocu dzojstika i kod mene rade 2 dugmeta sa desne strane (1 i 2) za pucanje i skakanje. Nisam nista podesavao u emulatoru. Verovatno je kod tebe problem u drajverima.

Ima_li_koga.gif

#5 dule79bg

dule79bg

Nov član

• Članovi
    Neutralna
  • 10 postova

Postovano 12 February 2015 - 03:19 PM

Hvala puno,probacu veceras,ovo su igrice detinjstva,boljih nema ali ne mogu na tastaturi da igram,na dzojstiku je najbolji osecaj kao nekad u luna parkovima kao osnovci kada smo bili.

eXTReMe Tracker