Skoči na sadržaj

Važno Obaveštenje

Dobrodošli na naš forum, da biste mogli da preuzimate sadržaj sa našeg foruma potrebno je da se Prijavite ili Registrujete.

Samo kao registrovani član ostvarujete pravo na pristup svim delovima foruma, takodje sav sakriveni sadržaj biće Vam vidljiv.

Foto

!!!Potreban Hitno Program > Spy Hunter !!!

Potreban Hitno Program Spy

2 odgovora na ovu temu

#1 Barbossa

Barbossa

Aktivan član

• Članovi
    Neutralna
  • 49 postova
  • LocationToowoomba :D
  • Država: Country Flag

Postovano 23 March 2015 - 02:32 PM

Treba mi je Malware program koji se zove Spy Hunter Verzija 4. Za njega Mi treba, ovako: [ Serski broj, username i password,] ili kao sto sam program trazi,
Imejl(e-mail) i pasword. Taj program mi zaista prerko potreban Jer imam mnogo malwar-a u Komijuteru I zelim to da sredim. Zato naj iskrenije -najlepse sve vas ovde na ovom vasem 
veoma cenjenom forumu zaista od svef srca najjlepse zamoljavam da mi pomognte. Treba mi direktan Download Link i kao sto sam vec reko za taj isti SPY HUNTER , potrebnei su mi [ Serski broj, username i password,]
iliImejl(e-mail) i pasword. 

I isto tako naj ozbiljnije i veoma prijateljski, ljutski bih vas zamolio, da mi date neko Objasnje kako se ovaj program koristi? Kako se sa njim rukovodi - rukuje ili upravlja kako da se izrazim:)
Ako je bilo ko vas dobre volje i da ima malo vrena da mi u vezi SPY HUNTERA Vezija 4 , dami pognte U vezi njega, jer zaista imam velike probleme pocev od >>> Mozille Firefox-a pa Google Chrome-a

Ja bih veoma zelo ovu malu stavr ( pomoc oko ovog programa) od nekog strucnog lica , koji ili kje se razume dosta dobro u programe i u te serijal key i u registricaije za programe poput ovog sto je meni zaista preko potreban.
Neko od vas koji da kazem da se ceo zivot stucno bavi sa programima i radni sa njima.
Ja se Jako jako slabo razumem u te programe i u interntet, pa ovim putem >>>PREKLINJEM SVEEEEEE VAS <<< koji Znate , razuzemte se i poznajte takve programe, da mi prijateljski , drugraski  pomognte i usput objasnite sta i kako treba
da se uradi gde sta da se ukuca gde tacno da se namesti-nashteluje da bih naravno program lepo radio kako treba.

VEOMA SAM SVIMA ISKRENO OD SVEG SRCA ZAISTA ZAHVALAN UNAPRED >>> BESKRAJNO VAM KAZEM >>> ZAAAAAUUUUVEEEEEK   !!!!! H V A L A !!!!!

#2 veljko73

veljko73

Administrator

• Administrators
    Odlična
  • 1173 postova

Postovano 23 March 2015 - 11:36 PM

Ovde imas taj program sa aktivatorom:

SPY HUNTER 4

Molimo Vas Prijavite se ili Registrujte da biste videli Sakriveni Sadržaj

Mislim da samo trebas da instaliras program, a nakon toga da pokrenes aktivator (nisam siguran, jer nikad nisam koristio ovaj program).

Kako se koristi, moraces sam da otkrijes, ali trebalo bi da je princip isti kao kod slicnih programa.

-----------------------------

Od malware programa, najpoznatiji je Malwarebytes' Anti-Malware (ima i na forumu, koristi pretragu) i jedino taj program sam i koristio.

Jednostavan za koristenje i pouzdan. Samo pokrenes i odaberes koje particije zelis da skenira. Preostaje ti samo da sacekas da zavrsi.

Otkriva isto smece kao i ESET NOD32 (rezultati skeniranja se skoro potpuno poklapaju). 

Ima_li_koga.gif

#3 Mali Pirat

Mali Pirat

Vodja družine Sinji Galeb

• Administrators
    Odlična
  • 1144 postova
  • LocationRussia

Postovano 24 March 2015 - 09:01 PM

I prestani da pises referate i da se glupiras po forumu. Jednostavno napisi sta ti treba itd ne da pises pesme

Mali_Pirat_5.png

*** Pravila Foruma ***

eXTReMe Tracker