Jump to content
Sign in to follow this  
veljko73

Jesen stize, dunjo moja (2009– )

Recommended Posts

Jesen stize, dunjo moja (2009- )

Jesen_Stize_Dunjo_Moja_Serija.jpg

imdb.png

:informacija:

Negdje u Banatu, 1914... Troje mladih ljudi, Sava, Petrasin i Marija, odrastaju zajedno. Prije nego stigne da se dogodi ljubav Save i Marije, pocinje I svijetski rat. Sava i Petrasin mobilisani su za vojsku Austro-ugarske monarhije.Rat je zavrsen. Sava se vraca kuci. Petrasin je vec u selu, dozivotno obogaljen ratom u kojem je ucestvovao bez svoje volje. Ostvaruje se ljubav Save i Marije. Ali, siromastvo u kom Sava zivi ih razdvaja.

Značajne glumačke role još u ostvarili: hrvatski glumac Nikša Kušelj, Renata Ulmanski, Siniša Ubović, Rada Djuričin, Voja Brajović, Igor Đordjević, Marija Karan, Andrija Milošević, Milena Vasić, Petar Božović, Ivo Gregurević, Slavko Štimac, Milorad Mandić Manda, Tanasije Uzunović, kao i Ljubiša Samardžić… Seriju prati izuzetna originalna muzika Nemanje Mosurovića, uz hitove koje izvode ansambl “Legende” i Nikša Kušelj, vrhunska fotografija Radeta Vladića i Miladina Čolakovića, autentični kostimi Nevene Milovanović i Jasmine Sanader, scenografija Dragana Sovilja… Scenaristi serije su Đorđe Milosavljević i Toni Matulić, a reditelj Ljubiša Samardžić.

:preuzmite:

Sakriveni sadžaj

Dajte reakciju na ovaj post pritiskom na "Like dugme", da biste videli sakriveni sadržaj.

• Svidja mi se 2

Jesen stize, dunjo moja (2009- )

Sakriveni sadžaj

Dajte reakciju na ovaj post pritiskom na "Like dugme", da biste videli sakriveni sadržaj.

Password

Sakriveni sadžaj

• Svidja mi se 1