Jump to content
vladcepesh

iGO PRIMO 2.0.1 ANDROID NavGear v9.6.7.235654 Final

Recommended Posts

iGO PRIMO 2.0.1 ANDROID NavGear v9.6.7.235654 Final 320x240, 400x240, 480x320, 800x480, 854x480, 960x540, 1024x600, 1024x768, 1280x720, 1280x800, 1920x1200

NavGear v9.6.7.235654 for Android - 16 May 2012

*Requirements: Android v2.2+

*iGO MY WAY 2009 must uninstall .APK before install iGO Primo, and delete iGO folder or rename to iGO_old if you want again use later...

*Select your screen resolution and follow the instructions

*If your display is not full you must adjust with program Screen Size and Density 1.1.apk

*For mapchanger read instructions change maps between NAVTEQ, TOM TOM, TOPMAP, OTHER

*If you not see skin in SCREEN theme day/night, you must write info.ini file and add your resolution

*all .7z files extract with 7zip or Winrar 4.20

*Be sure to read all instructions before you do anything you ask

/////////////////////////////////////////////////////////////

igo-primo.gif

////////////////////////////////////////////////////////////

igo-primo.gif

all .7z files extract with 7zip or Winrar 4.20

Sakriveni sadžaj

Dajte reakciju na ovaj post pritiskom na "Like dugme", da biste videli sakriveni sadržaj.

///////////////////////////////////////////////////////////

SD CARD\iGO

igo-folder.jpg

copy iGO folder with this files to memory card .

install iGO Primo thin v 1.3.apk

///////////////////////////////////////////////////////////

iGO Primo 1920x1200,1200x1920

Sakriveni sadžaj

Dajte reakciju na ovaj post pritiskom na "Like dugme", da biste videli sakriveni sadržaj.

iGO Primo 1280x800, 800x1280

Sakriveni sadžaj

iGO Primo 1280x720, 720x1280

Sakriveni sadžaj

iGO Primo 1024x768, 768x1024

Sakriveni sadžaj

iGO Primo 1024x600, 600x1024

Sakriveni sadžaj

iGO Primo 960x540, 540x960

Sakriveni sadžaj

iGO Primo 854x480, 480x854

Sakriveni sadžaj

iGO Primo 800x480, 480x800

Sakriveni sadžaj

iGO Primo 480x320, 320x480

Sakriveni sadžaj

iGO Primo 400x240, 240x400

Sakriveni sadžaj

iGO Primo 320x240, 240x320

Sakriveni sadžaj

/////////////////////////////////////////////////////////////////

iGO Primo all Voices

ABC (Ara, Bul, Cat, Cmn, Cro, Cze)

Sakriveni sadžaj

DE (Dan, Deu, Dut, Eng(aus,uk,us), Est)

Sakriveni sadžaj

FGHI (Fin, Fle, Fra, Gre, Hb, Hun, Ita)

Sakriveni sadžaj

LMNPR (Lit, Lva, Mol, Nor, Pol, Por, Rom, Rus)

Sakriveni sadžaj

STUY (Slo, Srb, Svn, Swe, Tur, Ukr, Yue)

Sakriveni sadžaj

/////////////////////////////////////////////////////////////////

NEW LINK all iGO MAPS, DEM, Buildings

Sakriveni sadžaj

////////////////////////////////////////////////////////////////

How to create Raster maps for iGO Primo 2.0 here

Sakriveni sadžaj

iGO Primo old archives files V docx

Sakriveni sadžaj

IGO MAPE NAVTEQ, TOPMAP, TOM TOM

Tutorijal kako napraviti Raster mape

Sakriveni sadžaj

• Svidja mi se 4

Ok,jel ima poslednja mapa u fajlovima iznad ili je samo instalacija u pitanju?

I koja je razlika izmedju ova dva linka sto stoje za tu rezoluciju? Ovaj prvi je neka Base a ovaj drugi neka varijanta 5 ?

[ Post je napisan sa Mobilnog uredjaja ] mobile.png

BASE fajl važi za sve to je content sa kartama, glasovima i ostalim

a variant 5 samo za određenu rezoluciju važi

oba fajla moraš da imaš

Skinuo sam oba kako si rekao,u Base arhivi kad skinem i raspakujem dobijem ovo:

4sil9y.jpg

b84xud.jpg

A u drugom fajlu imam ovo:

20t3q11.jpg

2wf4uoh.jpg

Ovamo si dao objasnjenje za instalaciju ali vidim da se neki folderi preklapaju.

Da li sad ovo treba da se spoji u jedan IGO folder ili kako?

Spojio sam ova dva foldere,onaj dupli folder je sadrzao skin,prebacio sam na SD karticu i kad sam otvorio folder na telefonu nije se video ovaj .apk fajl koji je trebao da se instalira. Instalirao sam neki .apk instaler ali ni on ga ne vidi u folderu!

Gde gresim?

Nasao sam i to za mape.

Nego,malo sam je testirao poslednjih dana,primetio sam jednu stvar koju navigacija izbacuje totalno pogresno,a to su ona obavestenje o dozvoljenoj brzini na odredjenim deonicama koju pokazuje u donjem levom uglu.

Ovuda kuda ja vozim uvek pokazuje pogresne dozvoljene brzine,tamo gde je dozvoljeno 80 IGO pokaze 50,tamo gde je 60 pokazuje 50... Znaci bukvalno uvek daje pogresne informacije. Sve ostalo je super koliko sam primetio.

Da li negde ima da se skine neki fajl sa validno azuriranim brzinama posto je ovo kod mene ocaj!? Ako ima molim za link i gde to prekopirati?

А јел можеш да поставиш само те фајлове за ограничењениче брзине?

Ако можеш напиши молим те и где се то копира.

ograničenje brzine zavisi od karata i putevima na kojima važi to ograničenje to spada u saobraćajne propise države. ne postoje dopunski fajlovi za tako nešto.

postoje koordinate gde se nalaze kamere za snimanje to je sve i poi ta;ke restorani, barovi, itd

znači ako je 50 km/h u naseljenom, mestu max dozvoljena brzina ti možeš da podesiš da ti se oglašava na 50km/h ili na 10% od te brzine ili na 55km/h ili 60km/s

znači ako je 50 km/h u naseljenom, mestu max dozvoljena brzina ti možeš da podesiš da ti se oglašava na 50km/h ili na 10% od te brzine ili na 55km/h ili 60km/s

Разумем ја то али мени показује погрешне брзине,

на магистралном путу мени пише да је ограничење 50 a дозвољено је 80!

Promeni kartu

imaš Navteq i Topmap karte pa vidi kako je kod drugih.

Te stvari ne možeš da podešavaš jer je svaki put obeležen po važnosti .

ako je autoput onda je 120 max brzina

ako je magistrala onda je 100km max

ako je regionalni put 80km max

ako je kroz naseljeno mesto 50km max

uradi sva moguća podešavanja navigacije

imaš tamo i cena goriva, potrošnja goriva, dimenzije automobila visina -širina-dužina, težina, i ostale stvari.

odvoji jedan dan i detaljno prouči navigaciju. prođi kroz sve delove menija.

Основна мапа 2012.03 Data source nima вмапо (120402)

Србија 2012.03 2012 Контраст д.о.о (120910)

Ово ми пише под мапе,претпостасвљам да

су ово задње,скинут је Иго са линка из првог

поста.

Почео сам детаљно да гледам подешавања,

видим да је одрађено баш добро,доста бољи

програм од гармина...

Pozdrav, drugari... Još jedno pitanje za vladcepesh... Nadam se da će mi oprostiti neznanje, ali evo... Ranije sam koristio iGO MyWay na SE Xperia x10 mini pro... Ranije sam bez problema skidao i za sebe i za druge, ali ovaj put mi nešto nije jasno... Zapravo ovaj put koristim Sony Xperia T a brat ima Xperia Ray... Ovde sam pokušao obeležiti file za rezoluciju 720x 1280 i javljaju se dve grupe ispravnih linkova i ova dva za koje piše file not found, blablabla... E sada me zanima da li ja skidam obe ove grupe linkova, ili skidam samo nešto od ovoga, kao i da li ova dva neispravna imam u gore navedenim linkovima...

Drugo... Ni na jednom od ova dva telefona nemam memorijsku karticu, pa me interesuje, može li se bez problema sve ubaciti na samu memoriju telefona i odatle pokrenuti instalacija? Da li će posle sve raditi kako treba?

Treće, koje grupe mapa na iGO primo najbolje pokrivaju Srbiju ( contrast, topmap, tomtom...) i moraju li i zemlje iz okruženja da budu od istog ili mogu i različite da rade bez problema...

Slika je ispod...

J_downloader.jpg

NEMA DVE GRUPE SKIDAŠ BILO KOJI OD TIH ISPRAVNIH HOSTERA. BIRAŠ NAJBRŽE SKIDANJE.

svaki android ima memoriju bilo da je interna ili externa obe se računaju kao memorija

polako za mape prvo skini taj fajl i pročitaj sva uputstva tamo.

Владо,баци поглед на моју прошлу поруку,да ли имам задње мапе?

Instalirao drugaru na S4 startuje radi, ugasiš iGo ponovo pokreneš i dobijem crn ekran 30 sec i vrati na stranicu aplikacije. Našao na netu da treba obrisati data u aplikacijama, uradim i radi ... svaki put pre pokretanja mora u aplikacije i brisanje data. Ima li neko neko lakše rešenje ?

Tražio i neku drugu apk al nema ta rezolucija za S4.

Sakriveni sadžaj

Pozdrav, ovaj link za 720*1280 ne radi, ima li neki da je ispravan

Skinuo sam iGO za 1024x768 ekran ali kada ga instaliram i pokrenem on mi kaze da je problem sa rezolucijom i dalje :( koja glupost a skinuo sam gore navedeno za tu rezoluciju . Ima li neko ideju sta dalje ?

Pozz svima
Imam tel Sony xpeiria L 
Pitanja:
Koja rezoluciju da probam za ovaj model? (pokusao sam 854 x 480 ali mi nista ne daje "File not found")
Gde gresim?