Jump to content
Sign in to follow this  
mx120985

Spartacus (2010 - )

Recommended Posts

Spartacus

Spartacus_Blood__Sand.png

spartacusn.png

infoig.png

Izdali su ga Rimljani. Prisiljen je na ropstvo. Ponovno je rođen kao Gladijator. Klasična priča o najozloglašenijem pobunjeniku Republike oživljava u slikovitoj novoj seriji 'Spartak: Krv i pijesak'. Odvučen iz svoje domovine i od žene koju voli, Spartak je osuđen na brutalni svijet arene gdje su krv i smrt glavna zabava. No ne vode se sve bitke na pijesku. Prijevara, korupcija i draž senzualnih zadovoljstava konstantno će iskušavati Spartaka. Da bi preživio, mora postati više od čovjeka, više od gladijatora. Mora postati legenda.
S australskim glumcem Andyjem Whitfieldom (McLeodove kćeri) u ulozi Spartaka, Lucy Lawless (Xena: Princeza ratnica) kao Lukrecijom, Johnom Hannah (Mumija, Četiri vjenčanja i sprovod) kao Batiatusom i Peterom Mensahom (300, Nevjerojatni Hulk) kao Doctoreom, ova jedinstvena mješavina akcije, efekata ilustriranih romana i brutalnih borbi zasigurno će učiniti seriju 'Spartak: Krv i pijesak' epskim televizijskim događajem.
Glumci: Andy Whitfield †, Lucy Lawless, John Hannah, Peter Mensah, Manu Bennett, Erin Cummings, Antonio Te Maioho, Viva Bianca, Jai Courtney, Lesley-Ann Brandt, Nick Tarabay

Sezona 01

Sakriveni sadžaj

Dajte reakciju na ovaj post pritiskom na "Like dugme", da biste videli sakriveni sadržaj.

Sezona 02

Sakriveni sadžaj

Dajte reakciju na ovaj post pritiskom na "Like dugme", da biste videli sakriveni sadržaj.

logo-trans.png

http://www.youtube.com/watch?v=4WXDJPaHuR4

• Svidja mi se 1

zasto prva sezona ne moze da se skine preko torrenta..? uopst4e nema upload i download tj...beskonacni su

zasto ne mogu da skinem prvu sezonu,....drugu sam skinuobez problema...?????

promenjen je torrent ide sa full brzinu 

Skinuo sam drugu sezonu i vrlo sam zadovoljan kvalitetom slike. Jedino što nemam titl. Pomozite mi gde mogu da nađem dobre titlove ili mi predložite neki bolji plejer.

Skinuo sam drugu sezonu i vrlo sam zadovoljan kvalitetom slike. Jedino što nemam titl. Pomozite mi gde mogu da nađem dobre titlove ili mi predložite neki bolji plejer.

Prevode za sve epizode ove serije imas ovde:

Sakriveni sadžaj

Za serije prevode najbolje da trazis ovde.