Skoči na sadržaj

Važno Obaveštenje

Dobrodošli na naš forum, da biste mogli da preuzimate sadržaj sa našeg foruma potrebno je da se Prijavite ili Registrujete.

Samo kao registrovani član ostvarujete pravo na pristup svim delovima foruma, takodje sav sakriveni sadržaj biće Vam vidljiv.

Foto

Command & Conquer Generals Zero Hour > MOD Contra 008 Beta

Contra 008 Beta

3 odgovora na ovu temu

#1 Blackdragon

Blackdragon

Nov član

• Banned
    Neutralna
  • 24 postova
  • LocationZemun
  • Država: Country Flag

Postovano 18 May 2013 - 04:46 AM

Pozdav jos jednom drugari evo me ponovo :D  Nemojte mi zameriti sto sam Veljku DOBROJ DUSHI onako izrecito hteo da naglasim  da je zaista ono sto sam mislio i ne samo on i da ima jos takvih ovde na Forumu.

Elem , muci me Zero Hour  MOD Contra 008    ili je samo Contra 008 ili je Contra 008 Beta  evo postavicu par slika i napisacu vecinu teksta s objashnjenjem.

9m60kq4klbyp85cu28fz.jpg
v12r4drue3o2gbgs7sm8.jpg
rj4ozb11ft1l1tyqt9o.jpg
Kao sto sam Vec rekao- napisao, skino sam- downloadovao samo na jednu mesntu gde sam nasao a trazio sam na vise mesta a samo sam nasao ovde > http://www.moddb.com/mods/contra/downloads/contra-008-beta iz tog rara kad sam otpakovao dobio sam tako folder i tih 7 fajlova u njemu koji se kopiraju  da bi mod radio. Meni u sustini mod radi ali negde uvek pri poetku svakog skirmisha ili mislije izadje mi onako SERIOUS ERROR. ja iskreno mislim da je do fajlova greska  to jest da ima u njima sigurno neki problem pa zbog toga me u sred  to jest na pocetku svake igr izbaci i prikaze > SERIOUS ERROR < a bas hocu isto da Skinem sa neta da je Contra 008  ili da je Contra 008 Beta.
Ovo sa zadnje slike sto mi je samo stoji na destopu ovaj folder Contra 008 se kopira ovde gde su genelali zero hour inslirani inace >
C:\Program Files (x86)\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hou

Jedna od te dve instalacije da mi postavite Linkove ili direktne likove ko se razume , da skinem al da na primer prethodno da je taj moda Contra neko od vas to testiro-probo - proverio da on sigurno radi kako treba milim da nema tih seriskih gresaka ili tome slicno, nadam se da me razumete sta hocu da kazem.
                Isto tako vas sve podjednako stvarno -zaista najlepse zamoljvam da me ispostijte i od danas gledacu da ja vas ispostujem za sve sto budete trazili od mene.

MNOGO VAM SE OD :heart: :heart: :heart: < SRCA ZAHVALJUJEM AKO MI OVO POMOGNETE!

!!!HVALA ZAUVEK!!!

mfgnvamqc4tdics371.jpg

#2 Doctor

Doctor

Administrator

• Administrators
    Odlična
  • 1123 postova
  • LocationTu sam trenutno

Postovano 18 May 2013 - 08:19 AM

Zero Hour version 1.04 cist bez ikakvih MOD-va.
Prekopiras sve fajlove u Zero Hour directory i preimenujes "Scripts" folder u "Scripts 1" koji se nalazi u Data folderu.
Ako hoces ostale MOD-ve da igras cistu verziju Zero Hour pa instaliras 008 Beta.To porkeces iz novog foldera i ostale mod ubacujes tu.

#3 Blackdragon

Blackdragon

Nov član

• Banned
    Neutralna
  • 24 postova
  • LocationZemun

Postovano 18 May 2013 - 10:27 AM

Zero Hour version 1.04 cist bez ikakvih MOD-va.
Prekopiras sve fajlove u Zero Hour directory i preimenujes "Scripts" folder u "Scripts 1" koji se nalazi u Data folderu.
Ako hoces ostale MOD-ve da igras cistu verziju Zero Hour pa instaliras 008 Beta.To porkeces iz novog foldera i ostale mod ubacujes tu.

Hmmm... Nisam te bas najbolje razumeo ajd molim te samo malko dtaljnije mi ovo objasni korak po korak aj lepote molim stvarno ako nije problem

i da  Contra 008 se ne instalira vec sam reko u prvom postu da se samo iskopira neznam sto me sad bunite sa ovim :S

mfgnvamqc4tdics371.jpg

#4 veljko73

veljko73

Administrator

• Administrators
    Odlična
  • 1173 postova

Postovano 18 May 2013 - 11:36 PM

Moguce da te probleme imas jer si vec instalirao jedan mod, pa dolazi do sukoba nekih fajlova.

U uputstvu stoji da se ovaj mod koristi na "cistoj" verziji igrice.

Osim toga, napomenuto je da je ovo Beta verzija i da u njoj ima nedostataka, koje ce pokusati da otklone do finalne verzije ovog moda.

Evo kompletno uputstvo na engleskom:

Zero Hour version 1.04 is required!

Installation instructions: Put all files inside a clean Zero Hour directory (with no mods installed) and rename Scripts folder to Scripts1 (which is located inside Data folder).
Only one of these files must be inside your Zero Hour directory:
"!Contra008BetaRu.big" - for Russian language.
"!Contra008BetaEn.big" - for English language.

If you want to play other mods at the same time, make a copy of a clean Zero Hour and install 008 Beta in it. 008 Beta will be launched from the new folder. Other mods will be launched from the other folder.

Be aware that this is a BETA release! Bugs and imbalance are likely to be found. We already know about them. Expect them fixed in the final 008 version. We are also aware that some of you don't like the new voices (which are unfinished, though). Sit back and enjoy the BETA. Code, art and balance are subject to change in the future!

Ovo uputstvo mozes grubo da prevedes ovde:

Molimo Vas Prijavite se ili Registrujte da biste videli Sakriveni Sadržaj

Pokusaj ovo: Deinstaliraj prethodni mod i kompletnu igricu C&C ZH, ponovo instaliraj igricu i ubaci samo ovaj mod.

Ova verzija moda moze da se skine na mnogo mesta, ali sve je to isti fajl pa je svejedno odakle si skinuo.

• mx120985 i Blackdragon se ovo sviđa

Ima_li_koga.gif

eXTReMe Tracker