Skoči na sadržaj

Važno Obaveštenje

Dobrodošli na naš forum, da biste mogli da preuzimate sadržaj sa našeg foruma potrebno je da se Prijavite ili Registrujete.

Samo kao registrovani član ostvarujete pravo na pristup svim delovima foruma, takodje sav sakriveni sadržaj biće Vam vidljiv.

Foto

New Tech Mod for Zero Hour R3

1 odgovora na ovu temu

#1 Blackdragon

Blackdragon

Nov član

• Banned
    Neutralna
  • 24 postova
  • LocationZemun
  • Država: Country Flag

Postovano 02 June 2013 - 07:27 AM

Ovako , ovaj mod me bas bas mnogooo zanimaaaaaa i zelim da ga nammestim  da mi lepo radi, ja sam ga skino na nekoliko mesta  evo i linkova >>

Molimo Vas Prijavite se ili Registrujte da biste videli Sakriveni Sadržaj

ali imam stvarno problem sto zaista neznam kako i sta gde treba da se kopira da se ubaci da se podesi nista mi nije jasno pod milim bogom zaista , pa vas zaista evo najlepse zamoljavam ko svoje rodjne ako vam nije tesko i ako vam nije problem da neko lepo na srpskom definishe objasni malko detalnije gde , sta, kako da namestim - nastelujem ovaj mod da dobro radi i da radi kako treba i lepo bez greske .

prvo sto sam naso to je snimak > 

i kad sam vido ovaj snimak odmah mi se jako jako svideo i dopao ovaj mod zbog NAVAL YARDA i sto moze brod na suvo to jest sto moze da bude na kopnu i ako nema vode

Zato vas zaista najlepse zamoljavam da mi pomognete -da mi detaljno objasnite sta treba uradim i kako na koji nacin.

HVALA VAM UNAPRED SVIMA VAMA!!!!!!!! ;) ;) ;) :) :) :) :ćao:

mfgnvamqc4tdics371.jpg

#2 veljko73

veljko73

Administrator

• Administrators
    Odlična
  • 1179 postova
  • Država: Country Flag

Postovano 03 June 2013 - 01:15 PM

Uputstvo (na engleskom) imas na toj prvoj strani odakle si skinuo mod.

Molimo Vas Prijavite se ili Registrujte da biste videli Sakriveni Sadržaj

Idi dole na Readme File: i pogledaj sta pise pod 1. To install:

To install:

1) Ensure no other mods are installed

2) Ensure that C&C Generals is patched up to v1.07 and Zero Hour is patched up to v1.02. THE MOD WILL 
NOT WORK IF THE GAME IS NOT PATCHED UP!

3) With the 'New Tech Mod for Zero Hour R3'.zip unzipped you should be presented with 2 folders, namely:
a) How to customise the mod: Explains how to customise the mod
b) The mod: The folder containing the mod

4) Open Windows Explorer (My Computer) and go to C: ----> Program Files ----> EA Games ----> Command and 
Conquer Generals Zero Hour (this is presuming you instaled C&C to the default dircetory)

5) Open the folder called 'The mod'.

6) Inside should be 2 folders called 'Data' and 'Art'. Place these folders in the 'Command and Conquer 
Generals Zero Hour' folder (The C:\Program Files\EA Games\Command and Conquer Generals Zero Hour 
folder)

7) If it asks to replace any files during this process click yes (it doesn't so don't worry but do press 
yes)

8) Load up game

Grubo sam to preveo na translate.google, i to bi otprilike trebelo da bude ovako (ako sam nesto pogresno shvatio, neka me neko ispravi):

1) Proveri da nema neki drugi mod vec instaliran. (Ako ima - prvo deinstaliraj taj drugi mod)

2) C&C Generals mora da ima patch 1.07 (ili noviji), a C&C Generals Zero Hour patch 1.02 (ili noviji). Ovaj mod nece da radi bez pach-a.

3) U fajlu koji si skinuo nalaze se 2 foldera sa nazivima:
a) How to customise the mod - uputstvo kako da podesis mod
b) The mod - folder u kome se nalazi mod

4) Idi u C:\Program Files\EA Games\Command and Conquer Generals Zero Hour

5) Otvori folder The mod (to je ovaj folder u kome sa nalazi mod koji si skinuo)

6) U tom folderu bi trebalo da se nalaze 2 foldera sa nazivima Data i Art , kopiraj ta 2 foldera u 
C:\Program Files\EA Games\Command and Conquer Generals Zero Hour folder.

7) Ako te upita za zamenu bilo koje datoteke prilikom ovog kopiranja, klikni na Yes (potvrdi da zameni).

8) Pokreni igricu

Na istoj toj stranici imas i uputstvo kako da iz igrice obrises taj mod, kao i jos neke informacije.

• Blackdragon se ovo sviđa.

Ima_li_koga.gif

eXTReMe Tracker